Minimalizm, potansiyelinizi maksimum düzeyde yaşamak için bir yoldur.

arrow-long-down

BAYKUŞ COFFEE

Baykuş Coffee 2016 yılında, Hatay!ın Payas ilçesinde kuruldu.  Kapılarını açtıktan kısa bir süre sonra tüm bölgenin gerek keyifli ve samimi ortamı gerekse tazelik, lezzet, farklılık ve mevsimsellik ile öne çıkan yemek ve içecekleri ile müdavim mekanı oldu.

Açıldığımız günden bugüne kadar, düzeyli samimiyet ilkesini benimsemiş, empatik, işini seven, saygılı çalışma arkadaşlarımız ile misafirlerimize hizmet vermek ve hep “ilk” leri yaratmak mekanımızın ana felsefesi oldu.

Baykuş Coffee, aile ve çocuk dostu ortamda taze, kaliteli, sağlıklı ve olabildiğince doğal ürünler sunan, tat değişimleri için Ar-Ge yapan en güvenilir cafelerden biridir. Hem herkesin bildiği ve çok sevdiği klasik Baykuşa özel lezzetler hem de maceracı damak tadına sahip misafirlerimiz için özenle kurgulanıp oluşturulmuş içecekleri barındıran menümüz, yaz ve kış sezonları olmak üzere senede 2 kez yenilenmektedir. Menülerimizi oluşturulurken sezonsallık, dünya trendleri ve misafir geri bildirimlerini göz önünde bulundururken, aynı zamanda en taze, en doğal ve en kaliteli ürünleri kullanılmaya özen gösteriyoruz..

2007 yılından bu yana faaliyette bulunan firmamız, koşulsuz misafir memnuniyeti ilkesini benimseyip, mevzuat ve standartlara uygun ürünler ve hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda doğaya, çevreye ve hayvanlara saygılı tecrübeli elemanları ile topluma hizmet anlayışı içerisinde üretmeyi kendine amaç edinmiştir.

BU AMAÇ DOĞRULTUSUNDA

MİSYONUMUZ


• Faaliyette olduğumuz yeme-içme sektöründe,  misafirlerimize, kendilerini rahat ve konforlu hissedecekleri aile ve çocuk dostu ortamlar yaratarak, en kaliteli, en lezzetli, en yenilikçi ve en güvenilir ürünleri sunmak.
• Düzeyli samimiyet ilkesini benimsemiş, empatik, işini seven, saygılı çalışma arkadaşları ile misafirlerimize hizmet vermek.
• Dünya trendlerini yakından takip ederek kendimizi sürekli olarak geliştirmek, yenilemek, kendimiz ile yarışmak ve hep “ilk”leri yaratmak.
• Şubemizde ve yeni girişimlerimizde karlılığı sağlayarak sürdürülebilir bir değer artışı yaratmak ve tüm bunları yaparken de çalışanına değer veren, çevreye duyarlı, sosyal sorumluluklarını yerine getiren bir firma olmak.
VİZYONUMUZ

• Kaliteli ürün ve hizmet anlayışımız ile misafirlerimizin tercih ettiği yenilikçi ve lider marka konumunu korumak ve sürdürebilmek.
• İnsan sağlığına ve çevreye duyarlı ürün geliştirme konusunda dünya trendlerini takip ederek, sürekli araştırma ve gelişim içinde olmak.
• Doğru pazarlama stratejileri ile küresel pazarda yer alarak ülkemizin gelişmesi ve tanınmasında etkin rol almak.
• Aynı sektörde faaliyet gösteren dünyadaki diğer markalara da ilham verebilecek uluslararası bir marka olmak.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

• Güleryüz, empati, saygı, düzeyli samimiyet
• Mesleki Gizlilik.
• Kişisel Bilgilerin Gizliliği ve Güvenilirlik.
• Yasal ve İç Düzenlemelere Uyma.
• İnsan Hakları ve Çalışana Değer Verme.
• Ekip Çalışması ve Zaman Yönetimi.
• Kalite, Tasarım ve Çevre Duyarlılığı.
• Çocuk İşçi Çalıştırmama ve Sosyal Sorumluluk.
• İş Sağlığı ve Güvenliği.
• Yenilikçi Olmak ve Sürdürülebilirlik

Tucked away down a little lane, it is not easy to find, but worth a serious try! The food is outstanding: I started with a raw fish platter, totally fresh and delicious.

SEVERINAN

This place was little, tucked away from the crowds and the food was delicious! And very prompt and kind service.

NSIGHTCREATIVOS

The restaurant is a charming place to relax and savour delicious meals especially the seafood. Service was impeccable , best in Italy we had so far – we could not fault anything.

PHILIPSTANCIL

Pre booked for dinner here with friends on our wedding anniversary trip to Venice. Came well recommended and lived up to its ratings. Great service from owner.

ANDYDIPROSE

Delicious food, nice atmosphere and both friendly and competent service – just perfect. We will definitely come back.

GIOVANNIMISSAGLIA

The meal we had at Antico Giardinetto was perfect in almost every way. It’s nestled in a little alley way off the beat path.

DAVIDDUNLOP

We were staying in Venice for a week and did some research on a local restaurant near our apartment. What a find this was.

JACKIEADAMS777

The food was excellent and the service was the best we’ve experienced in Venice so far. We’ll definitely come back to try out more of the dishes!

KAMENMETAR

This is my first review because the food was so amazingly good we actually offered to take the chef with us to Dubai! You have to try this restaurant! It’s mouthwatering.

DGCVISUAL

Our hotel made us reservations for our anniversary, so we were seated in the smaller, more intimate room, which was nice. The service was great and so was our food.

BOBINEMECHEK

Belgeler ve Ödüller

Baykuş Coffe olarak bu güne kadar aldığımız belgeler ve ödüller.

award-logos-example